KONST / Litografier / Färglitografi 14013197
nr 1401 3197
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 125/310. Motivet: 46x61cm, yttermått inklusive ram: 63x77cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:21:12
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow